Akcja
Dodano 19 grudnia 2021

Akcja "Gwiazdka na gwiazdkę"

Plakat akcji gwiazdka na gwiazdkę

„Gwiazdka na Gwiazdkę” to akcja wspierania osób samotnych i potrzebujących pomocy organizowana przez Radę Osiedla Pilczyce-  Kozanów - Popowice Płn.

Szkolne Koło PCK wraz z Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego LO VI  pragną zaprosić uczniów, wolontariuszy i osoby dobrej woli do przyłączenia się do akcji.

Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną, napisz życzenia dla osoby samotnej, chorej – dołączymy je do paczki.

Zostań wolontariuszem - wydając posiłki i paczki świąteczne osobom potrzebującym.

Wykonane kartki prosimy zostawić na portierni szkoły, podając: Imię, Nazwisko i nazwę klasy autora. Zbieramy je do 22.12.2021 (środa) włącznie.
          Jeżeli ktoś z Państwa chciałby ofiarować paczkę,  odsyłamy do informacji na portalu:

zrzutka.pl (https://liblink.pl/eTv6P1ODPK
"Podzielmy się Wigilią" | zrzutka.pl
          Zapraszamy do zapoznania się z plakatem akcji na stronie internetowej organizatora akcji: (https://liblink.pl/jnrV2hZK8O
Gwiazdka na Gwiazdkę | Rada Osiedla (radaosiedla29.pl)

Wolontariusze będę wydawać paczki w dniu 23.12.2021r. od 16.00 do 19.00 w poszczególnych miejscach:
1. Osiedle „Pilczyce” ul. Rękodzielnicza 1,
2. Osiedle „Kozanów” ul. Modra 12 (Klub Seniora),
3. Osiedle „Popowice” ul. Legnica 65 (Fundacja Tratwa).

Co zrobić, by zostać wolontariuszem?
Osoba chętna zgłoszą się do 21.12.2021 (wtorku) włącznie poprzez:

1. aplikację messenger do ucznia:    Norbert Kieda, brak profilowego,

2. aplikację Teams.
Wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział w akcji - dotyczy uczniów niepełnoletnich.

Życzymy dużo zdrowia

Koordynatorzy akcji w LO VI Wrocław

Ps. Pragniemy z całego serca podziękować za udział w szkolnej „Mikołajkowej” zbiórce darów, których zebrana ilość przerosła oczekiwania organizatorów.

Dary zostały przekazane dla dzieci z hospicjum we Wrocławiu.

Informacja z akcji zamieszczona jest na szkolnej stronie internetowej.