Koncert charytatywny „Muzyczna Szóstka i Przyjaciele grają dla Oscara”
Dodano 24 listopada 2022

Koncert charytatywny „Muzyczna Szóstka i Przyjaciele grają dla Oscara”

Koncert charytatywny „Muzyczna Szóstka i Przyjaciele grają dla Oscara” już za nami !
Swoją obecnością nasz koncert wsparli: Pani Profesor Alicja Chybicka - senator RP, Pani Ewa Szczęch - Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych , Pani Profesor Maria Zawartko (Absolwentka LOVI), Przewodnicząca Rady Osiedla Maślice – Pani Grażyna Lange, radny Rady Osiedla Pilczyce- Kozanów – Popowice Płn. - Pan Henryk Macała, aktorka Wrocławskiego Teatru Współczesnego Pani Beata Rakowska, aktor Teatru Polskiego Pan Andrzej Gałła ( Absolwent LO VI), Przewodniczący Rady Rodziców przy LO Nr VI – Pan Bartłomiej Kołcz, Dyrektor SP Psary Katarzyna Garyga ( ze szkoły Oscara).
Bardzo dziękujemy tym z Państwa, którzy wsparli naszą akcję voucherami, darami , zakupem cegiełek i wolnymi datkami, które zostały wpłacone na Konto Rady Rodziców. Lista Darczyńców jest baaardzo długa... także napawa nadzieją, że ludzi o Wielkich i Wrażliwych sercach nam nie brakuje ! Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli wesprzeć rodziców Oscara w zakupie nowoczesnej protezy i kosztach rehabilitacji.
Dziękujemy Pani Dyrektor ODSK PIAST - Pani Jolancie Macale za udostępnienie sali koncertowej i wszelką pomoc podczas przygotowań do koncertu.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Irena Salwowska z Zespołem, którzy uatrakcyjnili nasz koncert przepięknym występem! Bardzo dziękujemy Państwu za ten gest ludzkiej życzliwości !
Dziękuję Panu Rafałowi Charlikowskiemu za nagłośnienie koncertu oraz Panu Benedyktowi Błaszczyńskiemu z BennyArt.pl
Dziękuję Pani profesor Małgorzacie Urban za oprawę graficzną koncertu w postaci pięknych projektów plakatów, cegiełek, biletów i filmu promującego koncert.
Dziękuję Pani profesor Marcie Chowaniec i klasie 2D za przygotowanie poczęstunku dla Gości koncertu. Ilość i różnorodność ciast przerosła nasze oczekiwania ! Dziękujemy Wam Kochani !
Dziękuję Pani profesor Annie Wierciszewskiej za fantastyczne i bardzo skuteczne przeprowadzenie licytacji podczas koncertu ! Była MOC !!!
Dziękuję Julii Przybylskiej z klasy 4F i Panu Marcinowi Waincetelowi za poprowadzenie koncertu ! Było barwnie i serdecznie z nutką humoru w tle ! Wielkie brawa dla Was !!!
Dziękuję nauczycielom sprawującym opiekę nad Kołem PCK, Wolontariatem i Samorządem Uczniowskim podczas koncertu. Dziękuję Pani profesor Annie Wojdat -Niklewskiej, Pani profesor Dorocie Mirczewskiej, Pani profesor Violetcie Kasparzak, Pani profesor Katarzynie Gientkowskiej i Panu profesorowi Jakubowi Kiepurze oraz Pani Annie Rogowskiej.
Bardzo dziękuję bliskiej mojemu sercu „Muzycznej Szóstce” ! Kochani, nie tylko ja byłam pod wrażeniem Waszego występu ! Byliście fantastczni! Brawo !!!

Kasia Wąsek 4E - wokal
Nawojka Jacków 2D - wokal
Janek Ziółkowski 4E – wokal
Jan Ferenc 2C – gitara prowadząca
Kuba Dobosz 2E – gitara rytmiczna
Kuba Czerkawski 1B- bas
Piotrek Helwing – 1B bas
Borys Dmytrowski – perkusja

Dziękuję Natalii Grzywna i Małgosi Kowalewskiej z klasy 4G za pomoc przy licytacji i kiermaszu.
Dziękuję Tomkowi Peternek z klasy 1D i Mikołajowi Sawinie z klasy 2E za wsparcie techniczne.
Dziękuję Norbertowi Kiedzie z klasy 4F i Szkolnemu Kołu PCK za sprzedaż cegiełek i pilnowanie porządku na sali. Dziękuję Wojtkowi Kazaneckiemu z klasy 2D i Samorządowi Uczniowskiemu oraz Wolontariatowi za pomoc w sprzedaży biletów.

Wszystkim Państwu jeszcze raz BARDZO dziękuję za Wasze wielkie i wrażliwe serca ! Bez Państwa wsparcia i pomocy ten koncert nie mógłby się odbyć !

Beata Jagielska
Pomysłodawczyni i koordynator koncertu