Koncert charytatywny
Dodano 05 maja 2022

Koncert charytatywny

Pomagać z czystej potrzeby serca, to PRZYWILEJ !
Koncert charytatywny „ Milość ponad wszystko”, w którym „Muzyczna Szóstka i Przyjaciele” zagrali na rzecz pomocy dzieciom z Ukrainy chorym onkologicznie - już za nami. Naszą inicjatywę wsparli swoją obecnością: Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk, Radny Rady Miejskiej Wrocławia Pan Łukasz Olbert , Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Maślice – Pani Grażyna Lange oraz Goście Specjalni koncertu, wspaniała aktorka Wrocławskiego Teatru Współczesnego – Pani Beata Rakowska, aktor, wokalista, tancerz, kompozytor Teatru Muzycznego Capitol – Pan Tomasz Leszczyński, Państwo Wika i Maciej Kałamarscy, Pani Wiktoria Łukowicz , Pani Barbara Rejek oraz zespół muzyczny z MDK Fabryczna pod opieką Pana Romana Wróbla.
Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w koncercie !

Bardzo dziękuję Pani dyrektor Jolancie Macale z ODSK PIAST za udostępnienie sali koncertowej oraz pomoc przy organizacji koncertu.
Dziękuję Pani Dyrektor Marlenie Krzyżostaniak- Klesze i Radzie Rodziców przy LO Nr VI za pomoc i wsparcie tej inicjatywy.
Bardzo dziękuję „Muzycznej Szóstce”, którą mam przyjemność się opiekować, za serce i pracę, jaką włożyli w przygotowanie tego niezwykłego koncertu ! Magdalena Babacz , Kasia Wąsek, Wiktoria Zawalniak, Nawojka Jacków, Mateusz Kamiński, Janek Ferenc, Janek Ziółkowski, Patryk Jacków, Dorian Sywak – Kochani, byliście fantastyczni !

Ogromne podziękowania dla Julii Przybylskiej- przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego oraz Klaudiusza Salamona – z Akademii Samorządów Uczniowskich, za wspaniałe poprowadzenie imprezy !
Słowa podziękowania kieruję do Pani profesor Justyny Korczyńskiej za perfekcyjny przebieg licytacji podczas koncertu ! Z takim aukcjonerem można zlicytować WSZYSTKO !!!!
Justynko – chapeau bas !!!
Dziękuję Pani profesor Marcie FrydrykWolontariatowi oraz Szkolnemu Kołu PCK za pomoc.
Wielkie słowa podziękowania kieruję do Pana Benedykta Błaszczyńskiego z firmy
BennyART Studio za opiekę nad stroną dźwiękową koncertu i oprawę fotograficzną.
Dziękuję naszemu szkolnemu fotografowi - Adriannie Biernackiej.
Z całego serca dziękuję tym z Państwa, którzy uczestniczyli w koncercie i wszystkim Darczyńcom !!! Udało nam się zebrać kwotę 5 tys. złotych. Pieniądze zebrane podczas licytacji, sprzedaży biletów, kotylionów, wolnych datków do puszek oraz przelewów na konto Rady Rodziców, zostaną przekazane do Przylądka Nadziei, gdzie obecnie leczone są ciężko chore onkologicznie dzieci z Ukrainy.
Wszystkim Państwu jeszcze raz gorąco dziękuję ! Pamiętajmy, że pomaganie to PRZYWILEJ !

Beata Jagielska
Pomysłodawczyni i koordynator koncertu