Mikołajkowa akcja zbiórki darów dla dzieci z hospicjum
Dodano 16 grudnia 2021

Mikołajkowa akcja zbiórki darów dla dzieci z hospicjum

Wielce szanowni rodzice, absolwenci i rodzice uczniów LO nr VI we Wrocławiu

W imieniu dzieci z hospicjum, szkolnych wolontariuszy, pragniemy z całego serca podziękować wszystkim osobom, które wsparły Mikołajkową Zbiórkę darów dla podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

W ubiegły piątek 10.12.2021 nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK przy LO Nr VI we Wrocławiu wraz z koordynatorem akcji Norbertem Kiedą z klasy 3f, Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Julią Przybylską z klasy 3f i Opiekunem Szkolnego Koła PCK nauczycielem wf Jakubem Kiepurą, posegregowali i zapakowali dary, które przekazane wolontariuszom z Koła Naukowego DSW „Entuzjazm”.

Szczególnie dziękujemy rodzicom oraz uczniom z klas: 3A, 3B, 3E, 3F, 2A, 2B, 2C 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, którzy osobiście zaangażowali się w zbiórkę.
Dziękujemy Dyrekcji naszego liceum i nauczycielom, którzy wsparli naszą akcję „Mikołajkową” oraz zachęcili uczniów do wsparcia podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci we Wrocławiu.

W imieniu organizatorów i wolontariuszy

Jakub Kiepura

Zbiórka darów na hospicjum