Muzyczna Szóstka i Samorząd Uczniowski z wizytą w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Dodano 20 maja 2022

11 maja przedstawiciele Muzycznej Szóstki i Samorządu Uczniowskiego – Julia Przybylska, Kasia Wąsek, Dorian Sywak i Wojtek Kazanecki, wsparci obecnością Pani Dyrektor Marleny Krzyżostaniak –Klechy, Pani Beaty Jagielskiej – opiekuna artystycznego „Muzycznej Szóstki” oraz przedstawicieli Rady Rodziców w osobach Pani Anety Kazaneckiej i Pana Bartłomieja Kołcza, odwiedzili biuro Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, aby przekazać czek na kwotę 5000 tysięcy złotych, które zostały zebrane podczas koncertu charytatywnego „Miłość ponad wszystko”dla chorych onkologicznie dzieci z Ukrainy.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani profesor Alicja Chybicka, która opowiedziała o działalności Kliniki „Przylądek Nadziei” oraz o pracy na rzecz dzieci chorych onkologicznie. Mieliśmy również okazję spotkać się z naszą niezwykłą absolwentką - Ewą Harapin, która w dzieciństwie zmierzyła się z chorobą nowotworową, którą szczęśliwie pokonała. Obecnie Ewa pracuje w Fundacji i pomaga innym.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Prezydentowi Jackowi Sutrykowi za wsparcie swoją osobą naszego koncertu oraz aktywny udział w licytacji. Dziękujemy zaproszonym artystom i wszystkim Państwu, którzy nas wsparli i którzy byli uczestnikami tego pięknego koncertu !

Beata Jagielska

Opiekun artystyczny „Muzycznej Szóstki” i koordynator akcji.