Podsumowanie programu Wrocławski Budżet Samorządów Uczniowskich
Dodano 16 lutego 2022

Podsumowanie programu Wrocławski Budżet Samorządów Uczniowskich

Zdjęcie zbiorcze z Otrzęsin klas I w roku 2022

Wspominają o nas podczas podsumowania Wrocławski Budżet Samorządów Uczniowskich – pilotażowy program Akademii Samorządów Uczniowskich, wspierany i finansowany przez miasto Wrocław.

W inicjatywach zrealizowanych w ramach Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich wzięło udział prawie 5 tys. wrocławskich uczniów.

Dofinansowanie jednego projektu wynosiło od 100 złotych do 1 tys. złotych. Cały projekt trwał 90 dni.

Projekty zrealizowane w ramach Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich
· VII Liceum Ogólnokształcące przy ul. Kruczej – świąteczny koncert charytatywny
· XIV Liceum Ogólnokształcące przy ul. Brücknera – sklepik szkolny „SUszop”
· X Liceum Ogólnokształcące przy ul. Pieszej – organizacja szkolnego „Mam talent”