Szkoła pełna talentów
Dodano 06 listopada 2022

Szkoła pełna talentów

Kochani Szóstkowicze!
Niedawno ruszyła akcja Lidla „Szkoły Pełne Talentów”.
Na czym ona polega?
* Lidl oferuje vouchery „talenciaki”, jeden za każde zakupy, za minimum 50zł - w zakupach koniecznie musi pojawić się owoc lub warzywo, ale również może być to produkt specjalny(premiowy).
Sprawa jest bardzo prosta! Należy zrobić zakupy, a przy kasie możesz odebrać kupon- „talenciaka”, a następnie przekazać go szkole!
* Kupony przekazane szkole zostaną wykorzystane w projekcie - talenciaki placówka, w tym przypadku Nasze LO wymieni na nagrody typu pomocne naukowe, przyrządy sportowe i sprzęt elektroniczny.
Jak przekazać talenciaki placówce?
Sposobów jest wiele!
Możecie zrobić to:
* Przez zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na talenciaku.
* Przez wejście na stronę szkoly.lidl.pl i przepisanie kodu alfanumerycznego.
* Przez przekazanie talenciaków fizycznie szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.
Akcja kończy się 13 listopada, więc czasu zostało niewiele. Zapraszamy chętnych do wsparcia naszej szkoły.