Witamy uczniów klas pierwszych!
Dodano 24 sierpnia 2022

Witamy uczniów klas pierwszych!

Dzień dobry pierwszoklasiści,

już za tydzień przywitamy Was w LO Nr VI. Spotkamy się 1 września o 9.00  na boisku szkolnym lub w razie niepogody w holu szkoły, gdzie odbędzie się inauguracja roku szkolnego. Obowiązują stroje galowe. Po części oficjalnej spotkacie się z wychowawcą, który zapozna Was ze szczegółami funkcjonowania szkoły. Po tym czasie napiszecie testy diagnostyczne z języka angielskiego i niemieckiego, aby nauczyciele mogli podzielić Was na grupy językowe zgodnie z poziomem zaawansowania. Miejcie ze sobą długopis.

A co dalej?

W dniach 06. i 07. września pracownicy biblioteki i czytelni zorganizują kiermasz podręczników, warto więc poczekać z ich zakupem, porozmawiać wcześniej z nauczycielami.

Wrzesień będzie dla Was miesiącem aklimatyzacji i integracji. Zajęcia integracyjne ze specjalistami i wychowawcą będą się odbywać także w pierwszy tygodniu września.

Jak najszybciej otrzymacie loginy do dziennika Librus, gdzie będzie odbywać się komunikacja wewnętrzna.

Rodziców zaprosimy na zebrania także na początku września. Wszelkie dodatkowe informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Do zobaczenia w Waszej nowej szkole!

Dyrekcja LO NR VI