„Mistrzowie” konkurs fotografii sportowej dla młodzieży
Dodano 21 grudnia 2022

„Mistrzowie” konkurs fotografii sportowej dla młodzieży

Organizatorem konkursu jest Polski Komitet Olimpijski.

Uczestnicy
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach:
• kategoria I (amatorzy) – uczniowie szkół podstawowych kl. VI-VIII,
• kategoria II (amatorzy) – uczniowie szkół ponadpodstawowych,
• kategoria III (specjalna) – uczniowie szkół ponadpodstawowych o profilu artystycznym (szkoły plastyczne, klasy fotograficzne).

Zasady konkursu w skrócie

“ Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii sportowej, na której uchwycone zostały ruch, płynąca z niego radość, wysiłek fizyczny, pokonywanie słabości, momenty sportowej radości, emocje sportowego kibicowania lub ogólnie rozumiane piękno sportu.

Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane na portalach społecznościowych ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace należy przesłać mailem (pliki JPG). Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać pocztą na adres podany w regulaminie konkursu.

Termin nadsyłania prac mija 20 stycznia 2023 r.

Nagrody
W konkursie zostanie nagrodzonych 15 osób. Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach fotografii sportowej.

Strona konkursu