Kongres Młodzieży Wrocławia.
Dodano 31 maja 2023

Kongres Młodzieży Wrocławia.

Wzięliśmy aktywny udział w pierwszym dniu Kongresu  (29 maja 2023r.) , podsumowując projekt miejski „Sztafeta Dobrych Relacji”, w który nasza szkoła była bardzo zaangażowana. Oprócz podsumowania i prezentacji działań Szóstki był czas również na sesje w podgrupach i wypracowanie planu do dalszych działań w ramach Sztafety. LO Nr VI reprezentowali uczniowie klasy 2c, 2d oraz 2E pod opieką pani Marty Chowaniec.

31 maja 2023r. odbyo się zakończenie Pierwszego Kongresu Młodzieży Wrocławia. Szóstkowicze mieli swój wkład w jego organizację. Intensywnie uczestniczyli w grze, projektując przyszłość Wrocławia. Świetna impreza, dała szansę na międzyszkolne ciekwe spotkania, bo przecież wszyscy tworzymy Wrocław.
W tym dniu opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Małgorzata Garbarek. W poniedziałek, gdy młodzież opowiadała o realizacji Sztafety Dobrych Relacji była z nimi na gali i podczas całego trwania Sztafety pani Marta Chowaniec. Nad spotkaniami przedkongresowymi czuwała pani Jolanta Trzebniak.

Brawa dla młodzieży!
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego dziękujemy za zaproszenie do działania i organizację imprezy, a
Sergiusz Kmiecik - Przewodniczący Rady Miejskiej Wrocławia - za wsparcie i docenienie młodzieży.
Wrocławska Koncepcja Edukacyjna - brawa!