Olimpiady Zwolnieni z Teorii w LO Nr VI
Dodano 07 kwietnia 2023

Olimpiady Zwolnieni z Teorii w LO Nr VI

4 kwietnia 2023r. szkolni Zwolnieni z Teorii mieli swoje święto – były świeczki na torcie i szampan.

Uczciliśmy nimi drugi rok obecności praktycznej Olimpiady Zwolnieni z Teorii w LO Nr VI. Ale przede wszystkim świętowaliśmy fakt, że mamy w tym roku szkolnym aż 30 finalistów Olimpiady!!!

Swoje projekty społeczne ukończyły cztery zespoły: „Zrób to MIGIEM” /Matylda Dąbrowska, Natalia Dobrowolska, Zofia Bekieszczuk, Maja Niedźwiedź, Amelia Zawadka, Jagoda Sobczak, Julia Zapotoczna/, „Żyj zdrowo i kolorowo” /Anastazja Skowrońska, Kornelia Arendt, Sylwia Owczarek, Hanna Lichtarska, Aleksandra Kołtun, Aleksandra Stefaniszyn, Aleksandra Zbylut/, „Cios w LOS” /Daniel Kiełbasiewicz, Roch Ekiert, Filip Klepak, Hanna Rapacz, Martyna Rutkowska, Hanna Nessel, Julia Orłowska, Amelia Sowińska, Radosław Biczysko, Szymon Bochyński/ i „Halo, dziadku!” /Urszula Iwańska, Alicja Sitarz, Zuzanna Morosko, Maja Michalewska, Wojciech Kazanecki, Tomasz Peternek/.

Gratulujemy!

Dumne nauczycielki Zwolnione z Teorii – Katarzyna Dobrucka, Marta Frydryk , Katarzyna Gientkowska i Karolina Kempiszak.
Zdjęcia: Magda Machaj i Kuba Zakrzewski.