Uroczystość 5-lecia współpracy LOVI i Juvenii Wrocław
Dodano 17 kwietnia 2023

Uroczystość 5-lecia współpracy LOVI i Juvenii Wrocław

Za nami spotkanie z okazji Jubileuszu 5-lecia współpracy Liceum Ogólnokształcącego nr VI z klubem MKS Juvenia Wrocław.

Bardzo dziękuję Pani Wiceprezydent Renacie Granowskiej, Kierownik Działu Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych - Pani Magdalenie Lazopoulos, Prezesowi MKS Juvenia Wrocław- Panu Sławomirowi Kownackiemu, Wiceprezesowi urzędującemu MKS Juvenia Wrocław – Panu Grzegorzowi Widance, Państwu Trenerom klubu MKS Juvenia Wrocław- Marynie Domagalskiej- Frąszczak, Robertowi Poniatowskiemu, Wychowawcy klasy 2c- Pani Annie Rejman oraz Rodzicom uczniów klas pływackich, Radzie Osiedla Pilczyce –  Kozanów – Popowice Płn.- Pani Annie Jantas i Panu Konradowi Postawie , oraz naszym Uczniom i Absolwentom, którzy wzięli udział w Jubileuszu.

Chcę również podziękować za wsparcie podczas przygotowań do Jubileuszu Państwu Nauczycielom- Małgorzacie Urban- za oprawę graficzną , Beacie Jagielskiej, Dagmarze Stadnik oraz Pawłowi Miturze , Kierownikowi Gospodarczemu- Panu Jarosławowi Pludro, Paniom Woźnym- Małgorzacie Malinowskie i Lidii Jóźwik.

O nagłośnienie podczas imprezy zadbali - Tomek Peternek kl.1d, Błażej Pietruszka kl.3b oraz Mikołaj Sabina kl.2e, dziękuję Wam za pełen profesjonalizm !!!

Za oprawę fotograficzną dziękuję- Adriannie Biernackiej kl.2d , znakomitym konferansjerom Julii Przybylskiej kl.4F oraz Miszy Durlik kl.4G, asystentkom prowadzących imprezę- Amelii Głowackie kl.4I oraz Roksanie Rałowskiej kl.4I.

Brawa dla Was!!!!

Dziękują również, za przygotowanie słodkiego bufetu – Aleksandrze Baran kl.2d, Natalii Cichosz kl.3a oraz Julii Kozłowskiej kl.3a.

Słowa podziękowania należą się także Uczniom i Rodzicom , którzy przygotowali pyszne ciasta!

Dziękuję Wam wszystkim, to była wspaniała impreza!

Koordynator  Jubileuszu

Anna Smolicz