Zbiórka darów dla dzieci z hospicjum
Dodano 11 stycznia 2023

Zbiórka darów dla dzieci z hospicjum

Wielce Szanowni Państwo

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża przy współpracy uczniów ze Szkolnego Koła Ligi Obrony Kraju w dniach od 12 stycznia do 26 stycznia 2023 roku organizuje zbiórkę darów dla dzieci z hospicjum wrocławskiego.
Jeśli hojność darczyńców będzie tak duża, jak w latach poprzednich, to część darów przeznaczymy dla chorych dzieci z rodzin naszych uczniów, których rodzice/opiekunowie są w bardzo trudnej sytuacji materialnej.
Pragnę przypomnieć, że każdą naszą akcję/zbiórkę darów, segregację, podział darów i ich przekazanie wykonują nasi szkolni wolontariusze z obu ww. Szkolnych Kół.
Natomiast o przekazanie darów dla chorych dzieci z rodzin naszych uczniów, poproszę wychowawców i pedagogów szkolnych, aby zachować ochronę danych osobowych tych rodzin.

W imieniu uczniów ze SK PCK i SK LOK

Jakub Kiepura