Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Dodano 12 października 2023

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dzisiaj (11 października 2023r.)  w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej połączone z obchodami  rocznicy 250 lat KEN.
Z tej okazji uczniowie i uczennice klasy 2a przygotowali akademię złożoną z części oficjalnej - prezentacji o historii Komisji Edukacji Narodowej oraz skeczu o posiedzeniu Rady Uczniowskiej. To było dla naszych matematyko - geografów nie lada wyzwanie ! Spisali się znakomicie. Całemu artystycznemu teamowi - wielkie dzięki.
Dwóch Piotrków i Maja wspięli się na wyżyny konferansjerki, tworząc zgrany zespół.
Podziękowania należą się tym, których nie było widać a i bez nich zorganizowanie tego sprawnie nie byłoby możliwe - techniczni i osoby zaangażowane w odwiedziny u nauczycieli - dziękuję!
Przez kolejne dni możecie Państwo w holu szkoły zapoznać się z początkami KEN i pierwszymi podręcznikami.
Gratulacje też dla wszystkich albo prawie wszystkich, którym udało się opanować trudną sztukę origami.

Poniżej przytaczam także życzenia, które dla nas wszystkich wybrzmiały na apelu:
Drodzy Nauczyciele, Kochani Wychowawcy, Szanowni Pracownicy naszej szkoły, z okazji Dnia Edukacji Narodowej cała społeczność uczniowska pragnie złożyć Państwu najlepsze, najserdeczniejsze, płynące wprost z serca życzenia: sukcesów w dalszej pracy, satysfakcji z podjętego trudu oraz przede wszystkim większych zarobków.

Justyna Korczyńska