Szkolny Ośrodek Kariery

Liceum Ogólnokształcącym nr VI we Wrocławiu ul. Hutnicza 45

DORADCA ZAWODOWY
Katarzyna Gientkowska

Droga uczennico, drogi uczniu, drogi rodzicu

z uwagi na obecną sytuację zapraszam do konsultacji zdalnych. Będę odpowiadała na bieżąco na wszelkie Wasze pytania, wątpliwości dotyczące przyszłości edukacyjno-zawodowej, wsparcia w rekrutacji, informacji o uczelniach wyższych i szkołach:

• uczennice i uczniów Liceum Nr VI zachęcam do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny Librus
  • pozostałe osoby przez kontakt mailowy:  szok@lo6.wroc.pl

Konsultacje indywidualne

• dla uczniów i rodziców liceum oraz klas VIII szkół podstawowych.

Celem konsultacji indywidualnej jest pomoc w określeniu zainteresowań i predyspozycji ucznia oraz pomoc w konstruowaniu indywidualnego planu rozwoju edukacyjno-zawodowego. Wskazanie źródeł informacji o zawodach, wspólne analizowanie ścieżek edukacyjnych, których efektem jest odpowiednie przygotowanie się do wejścia na rynek pracy z określonym zawodem (kwalifikacjami).

Godziny pracy :

Poniedziałek:  8:00 - 10:45