Dodano 19 marca 2024

Projekt "(Nie)bezpieczna!"

Przedstawiamy kolejny projekt społeczny realizowany w ramach praktycznej olimpiady Zwolnieni z Teorii – to „(NIE)bezpieczna!”, którą tworzą dziewczyny z różnych klas: Matylda Dąbrowska i Ola Kołtun /4d/, Amelia Lasota, Karolina Łuczak, Amelia Pokora, Zuzanna Kaleta /3c/, Natalia Walczyńska, Sabina Suder /3d/ i Maja Popielarczyk/3a/.

Dziewczyny postanowiły edukować i informować o samoobronie, przede wszystkim młode kobiety. Chcą pokazywać profesjonalne techniki samoobrony, w jakich sytuacjach ich używać, jak rozpoznać potencjalnego napastnika lub sytuację zagrażającą życiu i bezpieczeństwu, ale również szkolić dziewczyny jak wyznaczać swoje granice i być asertywnymi.

Takie treści w formie postów i filmików znajdziecie w mediach społecznościowych „(NIE)bezpiecznej!”, wkrótce także spotkania edukacyjne z zespołem.

Czytajcie, oglądajcie, polubiajcie!