Jesienny kiermasz książek 2022
Dodano 18 października 2022

Jesienny kiermasz książek 2022

Szkolny kiermasz „Książka na wynos” 2022 już za nami !
Dziękuję rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz Radzie Osiedla Maślice za przekazanie darów książkowych !
Oprawę muzyczną imprezy zapewniła „Muzyczna Szóstka” w nowym składzie - Janek Ferenc 2C /gitara elektryczna, Kuba Dobosz 2E/gitara elektryczna, Piotrek Helwing 1B/gitara basowa, Kuba Czerkawski -1B /gitara basowa oraz wokaliści – Kasia Wąsek i Janek Ziółkowski z 4E-Doceniamy i DZIĘKUJEMY!
Ogromne PODZIĘKOWANIA dla Gosi Kowalewskiej i Natalii Grzywna z 4G za czuwanie nad sprzedażą książek i nieocenioną pomoc w przebiegu kiermaszu – dziewczyny chapeau bas !!!
Podziękowania dla ekipy zajmującej się nagłośnieniem i projektorem– Tomek Peternek 1D, Michał Łągwa 1B, Mikołaj Sawina 2E i Norbert Kieda 4F – DZIĘKUJĘ Panowie !
Dochód z kiermaszu w kwocie 530 zł zasili Szkolny Fundusz Biblioteczny, z którego zostaną zakupione książki wskazane w ankietach przez naszych uczniów i nie będą to pozycje z kanonu lektur :))
Jeszcze raz dziękuję Państwu za zaangażowanie, pomoc i życzliwość!

Beata Jagielska
Koordynator akcji