Zaproszenie do kiermaszu 2022
Dodano 04 października 2022

Zaproszenie do kiermaszu 2022

5.10.22

Kiermasz "Książka na wynos" zostaje przeniesiony na 17 i 18 października. Tym samym przedłużamy przyjmowanie darów książkowych do 17 października włącznie.

Koordynator akcji

Beata Jagielska

4.10.22

Już 11 i 12 października 2022r. odbędzie się w holu szkoły nasz doroczny kiermasz "Książka na wynos" w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który muzycznie umili nam "Muzyczna Szóstka".

Zapraszamy całą Szóstkową Społeczność do udziału w tym wydarzeniu.

Do 10 października przyjmujemy dary książkowe na rzecz kiermaszu, które można przynieść do biblioteki lub czytelni.

Przypominam uczniom, że za przekazanie minimum trzech książek w dobrym stanie można zyskać 10 punktów z zachowania :))

Książki będzie można nabyć w cenie 5-10 zł.

Dochód z kiermaszu zasili Szkolny Fundusz Biblioteczny, z którego zostaną zakupione książki (spoza kanonu lektur) wskazane przez uczniów.

Beata Jagielska
Koordynator akcji