Gala Finałowa Szkolnego Konkursu Poetyckiego
Dodano 19 kwietnia 2024

Gala Finałowa Szkolnego Konkursu Poetyckiego

16 kwietnia 2024r. w gościnnych progach ODSK PIAST odbyła się Gala Finałowa Szkolnego Konkursu Poetyckiego.
Kapituła, której przewodniczyła wrocławska poetka Pani Anna Paciorek, przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Agata Pacyniak za wiersz „Gorzka czekolada”
II miejsce – Blanka Sudak za wiersz „Któregoś razu”
III miejsce ex aequo – Maja Balicka za wiersz „I jest nam odmówiony idiotyzm doskonałości”
Leszek Białas za wiersz „Sad”
Wyróżnienie: Alicja Grablewska za wiersz „Maledicta mea” .

Nagrodzonym młodym Poetom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i chęć podzielenia się swoją wrażliwością, postrzeganiem świata, człowieka, jego emocji i kondycji we współczesnym świecie poprzez poezję.
Dziękujemy prowadzącym wtorkową Galę - Julii Bernat i Wojtkowi Kazaneckiemu.
Dziękujemy naszym absolwentkom - Magdzie Babacz, obecnie studentce wokalistyki jazzowej i Wiktorii Pater z zespołu fbtb oraz Muzycznej Szóstce za jazzową oprawę wokalno-instrumentalną Gali: Magdalena Babacz , Wiktoria Pater, Aleksandra Malisz, Piotrek Helwing, Kuba Czerkawski i Szymon Minkwitz -wielkie brawa!
Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Bojdzie z Fundacji Hobbit za oprawę akustyczną .
Dziękujemy Pani Małgorzacie Urban za opracowanie graficzne pamiątkowych dyplomów dla uczestników konkursu i Jury.
Nagrodzone wiersze są wyeksponowane w holu szkoły, w gablocie przy czytelni.

Zapraszamy Szóstkową Społeczność do zapoznania się z nimi, a laureatom raz jeszcze GRATULUJEMY!