Kiermasz wiosenny 2023
Dodano 19 kwietnia 2023

Kiermasz wiosenny 2023

Zapraszamy na nasz doroczny kiermasz wiosenny

„Książka na wynos”

związany z obchodami Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Kiermasz odbędzie się 18 i 19 kwietnia w holu szkoły od godz.10.00 – 14.30.

Książki o różnorodnej tematyce będą dostępne za symboliczną opłatą 5 zł, a serie w cenie 10zł. Dochód z kiermaszu zasili jak zwykle Szkolny Fundusz Biblioteczny!
Dziękujemy CAL na Maślicach  za przekazanie na nasz kiermasz wielu cennych pozycji książkowych.
Podczas kiermaszu będzie można wylicytować serię książek o tematyce fantasy, którą przekazał Pan profesor Paweł Mitura. Jaka to seria, dowiecie się podczas kiermaszu   Na zwycięzcę czeka dyplom z autografem Pana profesora i wspólne zdjęcie na naszej słynnej czerwonej kanapie w czytelni !
W programie mamy również „Karaoke z książką ”. Dla najlepszych wykonawców - nagroda w postaci dowolnie wybranej książki z naszego kiermaszu oraz słodycz niespodzianka !

Uczniowie, którzy przekażą na kiermasz co najmniej trzy pozycje książkowe w dobrym stanie - mogą liczyć na punkty z zachowania!
Gorąco zapraszamy całą Szóstkową Społeczność, Przyjaciół i Znajomych!

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasz Szkolny Fundusz Biblioteczny, z którego rok rocznie kupujemy książki wskazane przez naszych uczniów w ankietach i indywidualnych poleceniach, zapraszamy do wpłat na konto Rady Rodziców z dopiskiem "Szkolny Fundusz Biblioteczny".
Nr rachunku: 81 1090 2398 0000 0001 1716 6364