Spotkanie z Psychologiem Kazimierzem Ździebło
Dodano 10 marca 2024

Spotkanie z Psychologiem Kazimierzem Ździebło

6 marca 2024 gościliśmy w Szóstce współzałożyciela Fundacji PozytywkaPana Kazimierza Ździebło – psychologa i psychoterapeutę, który opowiadał uczniom klas pierwszych i drugich o depresji i jej odcieniach, a także o pomocy i wsparciu, jakie fundacja bezpłatnie udziela dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym znajdującym się w kryzysie psychicznym.

Pamiętajmy, że depresja to choroba, jak każda inna i należy ją leczyć!

Dane epidemiologiczne według Światowej Organizacji Zdrowia szacują, że do 2030 roku depresja będzie najczęściej występującą chorobą na świecie…

W Polsce na depresję choruje 1,2 mln ludzi.

Dzisiejszy wykład był prologiem do koncertu charytatywnego „Nie jesteś sam”, na który serdecznie zapraszamy całą szóstkową społeczność. Koncert odbędzie się 22 marca 2024  o godz. 18.00  w Centrum Aktywności Lokalnej na Maślicach, gdzie „Muzyczna Szóstka” i Przyjaciele zagrają na rzecz podopiecznych Pozytywki.

Gośćmi muzycznymi koncertu będą: Zespół fbtb oraz Magdalena Babacz-studentka wokalistyki jazzowej.

Podczas koncertu odbędzie się licytacja przekazanych przez Darczyńców voucherów, biletów, przedmiotów. Dostępne będą również symboliczne cegiełki w cenie 20 zł, 50 zł i 100zł.

Naturalnie istnieje możliwość wpłacania wolnych datków bez udziału w licytacji bądź zakupu cegiełek. Prosimy wówczas o wpłaty na konto Rady Rodziców przy LO VI i zaznaczenie w tytule „datek dla fundacji Pozytywka”.

Nr rachunku: 81 1090 2398 0000 0001 1716 6364