Książka na wynos - kiermasz 2023 za nami!
Dodano 26 października 2023

Książka na wynos - kiermasz 2023 za nami!

Jesienna edycja kiermaszu „Książka na wynos” już za nami !

Mamy nadzieję, że udało się Wam upolować ciekawe pozycje książkowe z naszej bogatej oferty
Nie zabrakło także akcentów muzycznych. Wersje instrumentalne znanych utworów rockowych w oryginalnych aranżacjach, mogliśmy usłyszeć w wykonaniu Janka Ferenca 3C i Piotrka Helwinga 2B z Muzycznej Szóstki.
Ci z Was, którzy nie dotarli do holu szkoły w poniedziałek, mają jeszcze możliwość zakupu interesującej lektury w cenie 5 zł w szkolnej czytelni do piątku 27 października.
Nasz kiermasz nie mógłby się odbyć bez profesjonalnego nagłośnienia – dziękujemy Mikołajowi Sawinie, Tomkowi Peternek i Michałowi Łągwie za oprawę techniczną.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przekazanie książek na nasz kiermasz, a w szczególności Rada Osiedla Maślice.
Dochód z kiermaszu tradycyjnie już zasili Szkolny Fundusz Biblioteczny, z którego zostaną zakupione nowości książkowe wskazane przez uczniów.
Do zobaczenia na wiosennej edycji kiermaszu podczas Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w kwietniu.

Beata Jagielska