Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2021 w pływaniu
Dodano 02 grudnia 2021

Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2021 w pływaniu

Zimowe mistrzostwa dolnego śląska w Pływaniu 2021 -zdjęcie zbiorowe pływaków Juvenii

Uczniowie naszej szkoły w barwach klubu Juvenia Wrocław walczyli o najlepsze laury podczas Zimowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Nowej Rudzie  w miniony weekend – 26-28.11.2021
Były to zmagania bardzo udane, bo pływacy  Międzyszkolnego Klubu Sportowego Juvenia Wrocław wywalczyli aż 50 medali!

Mistrzami Dolnego Śląska zostali:

Karolina Strużyk; Malwina Malaczewska; Wiktor Sarnowicz; Maja Malaczewska; Karol Grudziński; Dominika Kramkowska; Mateusz Lech; Michał Dyrda; Amelia Władyczka; Maksym Woźny; Maksymilian Czarny; Liwia Bawolska; Mikołaj Koczerga; Bartłomiej Maciołek; Daria Shewchenko; Leon Fischer.

Medale srebrne zdobyli:

Alex Rytkowski, Iga Maślej; Maja Malaczewska; Michał Durlik; Anna Kulas; Liwia Bawolska; Michał Dyrda; Bartosz Michalczuk; Leon Fischer; Amelia Władyczka; Milena Skoczylas; Daria Shevchenko

Brązowe krążki wywalczyli:

Michał Durlik; Igor Wierzbicki; Alex Rytkowski; Milena Skoczylas; Bartłomiej Maciołek; Daria Shevchenko; Maja Malaczewska; Dominika Kramkowska; Wiktor Sarnowicz; Anna Kulas; Liwia Bawolska; Mikołaj Rosiński; Julia Kołtuniewicz; Rafał Malik.

Bardzo serdecznie gratulujemy!