Finał koncertu dla Ekostraży
Dodano 19 kwietnia 2023

Finał koncertu dla Ekostraży

Koncert „Muzyczna Szóstka i Przyjaciele grają dla Ekostraży” przeszedł już do historii, ale koncertowe emocje ciągle w nas są żywe!
Bardzo dziękujemy Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, Ewa Wolak Radna Rady Miejskiej Wrocławia , Pani Ewie Szczęch - Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych, ODSK Piast, Rada Osiedla Maślice, Rada Osiedla Pilczyce - Kozanów - Popowice Płn. Kolektyw Pomysłów, CAL na Maślicach EKOSTRAŻ, Radzie Rodziców przy LO Nr VI, Rodzicom, Nauczycielom, Przyjaciołom LO Nr VI , naszym Uczniom i Absolwentom, którzy wzięli udział w koncercie i aukcji na żywo – jesteście Państwo wspaniali!!! Dziękujemy, że byliście tego wieczoru z nami!!!

Z serca dziękujemy tym z Państwa, którzy wsparli naszą akcję pomocową dla skrzywdzonych zwierząt w formie wolnych datków, zakupu cegiełek, jak i licytacji online. Dziękujemy za ten piękny gest ludzkiej życzliwośći!
Dziękujemy zaproszonemu zespołowi Oh Bards, którego występ poruszył wiele serc, także bis był nieunikniony! Można Was słuchać bez końca! Brawo!
Ogromne słowa podziekowania dla „Muzycznej Szóstki” za ogrom pracy, jaką włożyliście w przygotowanie tego koncertu!

Magdalena Babacz (gościnnie) – wokal, Kasia Wąsek -wokal, Aleksandra Malisz – wokal, Janek Ziółko – wokal, Jan Ferenc – gitara prowadząc, Jakub Czerkawski – bas, Piotrek Helwing -bas, Jakub Dobosz – gitara rytmiczna, Borys Dmytrowski – perkusja, Patryk Jacków(gościnnie)- perkusja! Kochani – Brawo Wy!!!

Dziękujemy naszej parze prowadzących wtorkowy koncert: Aleksandra Malisz z LO Nr VI i Klaudiusz Salamon z Akademii Samorządów Uczniowskich.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Urban  za oprawę graficzną plakatów, biletów, cegiełek, zaproszeń, podziękowań i przygotowanie filmu promującego koncert.
Chylimy czoła przed niezastąpioną aukcjonerką – Panią Anną Wierciszewską , z którą można zlicytować pół świata!!!
Dziękujemy ogromnie Panu Rafał Ten Charlikowski za nagłośnienie koncertu.

Podziękowania dla Szkolnego Koła PCK, Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego za pomoc w organizacji koncertu.
Z całego serca Dziękujemy naszym Darczyńcom, bez których hojności i życzliwości nie odbyłaby się żadna z licytacji!

Pragniemy poinformować, że po koncercie charytatywnym "Muzyczna Szóstka i Przyjaciele grają dla Ekostraży" oraz akcji pomocowej (sprzedaży cegiełek, symbolicznych biletów, licytacji online i aukcji podczas koncertu) uzbieraliśmy kwotę 4650zł, którą przekazaliśmy na konto organizacji ratującej życie zwierząt.
Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY tym z Państwa, którzy wsparli tę szlachetną akcję.

Jesteście Państwo niezwykłymi ludźmi o Wielkiej Wrażliwości i Wielkich SERCACH!

Łączę serdeczne pozdrowienia
Beata Jagielska
Koordynator koncertu i akcji pomocowej dla Ekostraży