Jubileusz 5-lecia Muzycznej Szóstki
Dodano 11 listopada 2023

Jubileusz 5-lecia Muzycznej Szóstki

Właśnie obchodzimy jubileusz 5-lecia "Muzycznej Szóstki"!

„Muzyczna Szóstka”, to szkolna formacja coverowa, działająca od 2018 przy Liceum Ogólnokształcącym Nr VI, którą opiekuje się Pani Beata Jagielska .
Grupa wykonuje bardzo zróżnicowany repertuar , od muzyki bluesowej przez rock, heavy metal po rock, poezję śpiewaną, pop, jazz fusion i soul. Skład zespołu oraz instrumentarium zależny jest od muzyków, jacy w danym okresie uczą się w szkole.

Obecny skład zespołu to : Kasia Wąsek   – gościnnie wokal, Nawojka Jacków  – wokal, @Aleksandra Malisz   - wokal, Magdalena Babacz  – gościnnie wokal, Małgorzata Pisklak  – wokal, Janek Ziółko Ziółkowski  – gościnnie wokal, @Jan Ferenc  – gitara prowadząca, Piotr Helwing   – gitara basowa/ instrumenty klawiszowe , Kuba Czerkawski  – gitara basowa , Borys Dmytrowski,  – perkusja, Szymon Minkwitz  -perkusja!