Kartka walentynkowa dla Fundacji
Dodano 05 lutego 2024

Kartka walentynkowa dla Fundacji

Kochani!
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową serdecznie zaprasza szkoły i inne placówki edukacyjne do udziału w akcji walentynkowej, skierowanej do dzieci z chorobą nowotworową z wrocławskiej kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei".
W klinice leczy się wiele dzieci, które jeszcze do niedawna uczęszczały do szkół i cieszyły się urokami dzieciństwa oraz młodości. Choć mają w klinice lekcje, nauczanie zdalne, a niektórzy uczniowie zdają nawet maturę podczas pobytu na oddziale, wspomniana forma nauki nie zastąpi im bezpośredniego kontaktu z kolegami i koleżankami z klasy.
Okaż solidarność z chorym kolegą lub chorą koleżanką z klasy!
Stwórz walentynkową kartkę, którą przekażemy chorym dzieciom z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Kartki zbieramy w sali nr 7 do 12 lutego 2024r.

Potem zawiedziemy je do kliniki.

Akcja ma na celu wsparcie chorych dzieci przez rówieśników, którzy w ten sposób mogą wyrazić swoją solidarność ze swoim chorym kolegą lub chorą koleżanką ze szkolnej ławki.
Obchodzone 14 lutego Walentynki są ku temu doskonałą okazją.

Małgorzata Urban
w imieniu koordynatora akcji z fundacji: Rafała Różewicza