Sprzątanie Parku Zachodniego
Dodano 27 grudnia 2023

Sprzątanie Parku Zachodniego

W dniu 23 listopada 2023r. Szkolne Koło PCK i LOK zorganizowało akcję mającą na celu sprzątanie Parku Zachodniego. Pomimo charakterystycznej, jesiennej chłodnej pogody, uczestnicy: Anastazja Pacuła, Milena Bugała, Alicja Maciejewska, Nikola Piecha, Nicholas Zagórski, Cecylia Gołaś, Anna Jóźwicka, Małgorzata Pacuła, Aleksandra Szostak i Mikołaj Sokołowski entuzjastycznie zaangażowali się w porządkowanie otoczenia.

Tego dnia, podczas wspólnej pracy, uczestnicy akcji dostrzegli nie tylko piękno jesiennej przyrody, ale także zrozumieli, jak istotne jest dbanie o czystość i porządek w parkach miejskich. Takie inicjatywy nie tylko poprawiają estetykę otoczenia, ale także wpływają pozytywnie na środowisko oraz kształtują postawę ekologiczną młodego pokolenia.

Wspólna praca przy sprzątaniu Parku Zachodniego nie tylko przyczyniła się do poprawy stanu otoczenia, ale także zbudowała więź społeczności szkolnej oraz uświadomiła uczestnikom, jak ważne są ich codzienne działania dla dobra środowiska.

Ula Iwańska
foto Jakub Kiepura