VII Mistrzostwa Wrocławia w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP
Dodano 06 października 2023

VII Mistrzostwa Wrocławia w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP

Dnia 30 września 2023 roku reprezentowaliśmy naszą szkołę na VII Mistrzostwach Wrocławia w żeglarstwie, kajakarstwie i pływaniu na deskach SUP.
Główną nagrodą był „Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia” dla najlepszej szkoły, uwzględniający wyniki w poszczególnych konkurencjach: żeglarskiej, kajakowej i SUP.
Organizatorem zawodów była Fundacja „Hobbit” z Wrocławia pl. Św. Macieja 5a, a konkurencje zostały rozegrane na Rozlewisku „Mariny Wrocław” przy ul. Edmonda Micheleta na „Osobowicach”.
Weryfikacja dokumentów, odprawa techniczna, uroczyste otwarcie Mistrzostw, podsumowanie zmagań oraz uroczyste zakończenie odbyło się na „Marinie Kozanów” przy ul. Połbina 1 we Wrocławiu.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Żurawel Polina kl. 2b,
2. Pastuszka Aleksandra kl. 2c,
3. Bilski Paweł kl. 1f,
4. Lis Rafał kl. 1c,
5. Króliński Tomasz kl. 2c,
6. Kulik Jan kl. 2e - sternik.

Z radością informuję, że reprezentanci naszej szkoły wywalczyli nagrodę główną „Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia”.
Sukces ten powtórzyliśmy już po raz trzeci, uczestnicząc po raz siódmy w Mistrzostwach.
Nasze zawodniczki w kajakarstwie zdobyły I miejsce.
W konkurencji pływanie na deskach SUP w kategorii dziewcząt - I miejsce zajęła Polina Żurawel, a w kategorii mężczyzn - Tomasz Króliński zajął miejsce II.
W kajakarstwie mężczyzn zajęliśmy miejsce IV-te.
Zwycięzcom przedstawiciele władz miasta Wrocławia i Organizator zawodów wręczył puchary, dyplomy i przydatne nagrody. Zawody zakończyły się pieczonymi kiełbaskami przy wspólnym ognisku.
Dziękujemy zawodnikom za szlachetną i sportową rywalizację. Życzymy Wam dużo zdrowia i dalszych sukcesów sportowych.
Dziękujemy rodzicom za udział i dopingowanie naszych zawodników.

Jakub Kiepura trener sportowy i opiekun.